1999-00 Orrin Anderson, Sioux Falls 2015-16 Darin Berg, Sioux Falls
1999-00 Dick Barta, Vermillion 2015-16 Dave Berg, Yale
1999-00 Jim Baszler, De Smet 2015-16 Scott Besler, Reva
1999-00 Don Behrend, Brookings 2015-16 Brad Booth, Rapid City
1999-00 Jim Bjerke, Clark 2015-16 David Brown, Mitchell
1999-00 Cort Carnes, Beresford 2015-16 David A. Burnett, Philip
1999-00 Pal Christensen, Yankton 2015-16 Jon Carroll, Sioux Falls
1999-00 Scott Fiedler, Sioux Falls 2015-16 Dave Cornemann, Yankton
1999-00 Lynetta Fisher, Sisseton 2015-16 Bob DeBoer, Huron
1999-00 Gene Furness, Clark 2015-16 Patrick Dockendorf, Corsica
1999-00 Ron Gogolin, Huron 2015-16 Tim Dockendorf, Madison
1999-00 Bob Graff, Onida 2015-16 Francis "Joe" Drab, Rapid City
1999-00 Rich Hanson, Sioux Falls 2015-16 Terry Duffy, Brookings
1999-00 Lyle Johnson, Salem 2015-16 Cory Elkin, Rapid City
1999-00 Harvey Johnston, Mitchell 2015-16 Doyle Everson, Rapid City
1999-00 Jim Johnston, Mitchell 2015-16 Duane Fiala, Sioux Falls
1999-00 Colin Kapitan, Yankton 2015-16 Bobby Fossum, Aberdeen
1999-00 George Kjellson, Sisseton 2015-16 Quint Garnos, Presho
1999-00 Lucy Lindskov, Sioux Falls 2015-16 Everett Gebhart, Sioux Falls
1999-00 Tom Long, Sioux Falls 2015-16 Harry Haanen, Chamberlain
1999-00 Dean Mann, Sioux Falls 2015-16 Sue Hamre, Sioux Falls
1999-00 Don McLean, Mitchell 2015-16 Al Hansen, Sioux Falls
1999-00 Diane Moke, Mitchell 2015-16 Robin Hartley, Clark
1999-00 Roger Nelson, Brookings 2015-16 James Harvey, Rapid City
1999-00 Ken Orth, Mission 2015-16 Jim Haskamp, Alexandria
1999-00 John Pudwill, Emery 2015-16 Mark Heirigs, Menno
1999-00 Don Reynen, Mitchell 2015-16 Scott Hoeke, Milbank
1999-00 Jim Ricketts, Sr., Sioux Falls 2015-16 Milo "Buddy" Hovland, Yankton
1999-00 Richard Rockafellow, Philip 2015-16 Justin Ingalls, Watertown
1999-00 Joanne Runge, Hartford 2015-16 Terry Jastram, Sioux Falls
1999-00 Bob Tomlinson, Brookings 2015-16 Lee Johnson, Wessington Springs
1999-00 Dale Weber, Salem 2015-16 Bob Klein, Rapid City
2000-01 Dutch Erickson, Yankton 2015-16 Randy Kludt, Winner
2000-01 Keith McVay, Marion 2015-16 Dave Kokesh, Yankton
2000-01 Dana Nelson, Yankton 2015-16 Keith Kropuenske, Beresford
2000-01 Bob Steadman, Centerville 2015-16 Jay Larsen, Brookings
2000-01 Doug Sunne, Corona 2015-16 Gary Leighton, Watertown
2000-01 Jeff Sylliaasen, Sioux Falls 2015-16 Joey Liesinger, Wentworth
2000-01 Randy Thomas, Faith 2015-16 Norm Mack, Britton
2000-01 Kenneth Timm, Huron 2015-16 Keith Matthiesen, Hartford
2001-02 Ace Boschee, Aberdeen 2015-16 Tim May, Sioux Falls
2001-02 Duane Donat, Aberdeen 2015-16 Franklin Maynard, Hot Springs
2001-02 Curt Ehresmann, Watertown 2015-16 John McGrath, Sioux Falls
2001-02 Scott Healy, Aberdeen 2015-16 Marty Miller, Viborg
2001-02 Bob Krietlow, Stickney 2015-16 Mark Naugle, Custer
2001-02 Terry Nebelsick, Huron 2015-16 Doug Odens, Wagner
2001-02 Hank Nikolas, Aberdeen 2015-16 Jay Olson, Sioux Falls
2002-03 Rick Hohn, Watertown 2015-16 Paul Ortman, Sioux Falls
2002-03 William Schoenfish, Menno 2015-16 Larry Osborne, Rapid City
2003-04 Dick Birath, Sioux Falls 2015-16 Frank Pavich, Deadwood
2003-04 Louis Cowherd, Rapid City 2015-16 Don Pierson, Sioux Falls
2003-04 Bill Ellwanger, Pierre 2015-16 David Planteen, Langford
2003-04 Gene Gillen, Hermosa 2015-16 Mike Pooley, Mitchell
2003-04 Larry Jaske, Fort Pierre 2015-16 Larry Portwood, Spearfish
2003-04 Pat Jones, Rapid City 2015-16 Roy Pulfrey, Claremont
2003-04 Jim Miller, Watertown 2015-16 Jim Ricketts, Sioux Falls
2003-04 Bill Schoenfish, Menno 2015-16 Greg Rislov, Pierre
2003-04 Charles Tebben, Sioux Falls 2015-16 Steve Riswold, Sioux Falls
2004-05 David Scott, Lennox 2015-16 Dan Rounds, Pierre
2004-05 Lyle Solko, Harrisburg 2015-16 Steve Rounds, Pierre
2004-05 Buck Timmins, Mitchell 2015-16 Fran Ruesink, Dell Rapids
2004-05 Terry Weaver, Watertown 2015-16 Brian Ryken, Gayville
2005-06 Pat Dalzell, Lemmon 2015-16 Hans M. Sacrison, Clear Lake
2005-06 Gary Duffy, Oldham 2015-16 Jim Schlekeway, Mobridge
2005-06 Deb Schlagel, Clark 2015-16 Bill Schoenfish, Menno
2005-06 Ellen Steever, Lennox 2015-16 Paul Schreiner, Pierre
2006-07 Curtis Guidon, Plankinton 2015-16 Jeff Schroder, Brandon
2006-07 Chuck Keiser, Winner 2015-16 Bret Sether, Pierre
2006-07 Tom McGough, Miller 2015-16 Mark Smith, Pierre
2006-07 Glen McGready, WInner 2015-16 Laura Snow, Pierre
2006-07 Joe Sievarding, Hartford 2015-16 Randy Stanton, Rapid City
2006-07 Jim Vaughn, Winner 2015-16 Jim Steele, McCook Lake
2006-07 Dan Viedt, Winner 2015-16 Tim Steinwandt, Aberdeen
2006-07 Rick Wolgamott, Huron 2015-16 Gillas Stern, Freeman
2006-07 Brent Wookey, Watertown 2015-16 Daniel Sudbeck, Dimock
2007-08 Stan Evans, Rapid City 2015-16 Dan Thelen, Huron
2008-09 Jim Aberle, Lead 2015-16 Bradley Tucker, Rapid City
2008-09 Ron Eastmo, Nemo 2015-16 Ernest Tweet, Sioux Falls
2008-09 Mike Ellingson, Dell Rapids 2015-16 Dave Ullom, Sioux Falls
2008-09 Keith Kusler, Aberdeen 2015-16 Tom Waage, Aberdeen
2008-09 Jim Phillips, Deadwood 2015-16 Randy Waagmeester, Rock Rapids IA
2009-10 Bill Allen, Rapid City 2015-16 Brian Weber, Bridgewater
2009-10 Steve Charron, Huron 2015-16 Marty Weismantel, Columbia
2009-10 Dwight Clough, Scotland 2015-16 Kerry Wenbourne, Aberdeen
2009-10 Scott Deutsch, Sisseton 2015-16 Bob Wollmann, Freeman
2009-10 Rose DuBois, Rapid City 2015-16 Brian Young, Wentworth
2009-10 Bob Malloy, Parkston 2015-16 Louis Young, Foty Pierre
2010-11 Dave Cornemann, Yankton 2015-16 Kim Zimmerman, Aberdeen
2010-11 Pete Entringer, Colman 2016-17 Julie Bjerke, Clark
2010-11 Rick Fink, Harrisburg 2016-17 Greg Blue, Cavour
2010-11 Jim Fitzgerald, Yankton 2016-17 Tim Casper, Lake Preston
2010-11 Bud Postma, Madison 2016-17 Scott Jacobson, Rapid City
2010-11 Kim Weed, Sioux Falls 2016-17 Donnie Kayser, Alexandria
2011-12 Kelley Ann Devine, Sioux Falls 2016-17 Randy Martin, Pierre
2011-12 Gene Gillen, Hermosa 2016-17 Lawrence Namminga, Springfield
2011-12 Clyde Gross, Huron 2016-17 Fred Obermeier, Clark
2011-12 Garry Harrington, Huron 2016-17 Steven Peterson, Chamberlain
2011-12 Jim Harvey, Rapid City 2016-17 Roy Pulfrey, Claremont
2011-12 Gale Patterson, Wall 2016-17 Tim Steffensen, Brookings
2011-12 Renae Phinney, Ree Heights 2016-17 Gene Struck, Montrose
2012-13 Robert Brewbaker, Box Elder 2016-17 Scott Wagner, Brookings
2012-13 Scott Deutsch, Sisseton 2016-17 Tom Wheaton, Spearfish
2012-13 Doug Freidel, Corsica 2017-18 Beth Conroy, Mitchell
2012-13 Carol Hoistad, Aberdeen 2017-18 Kelli Hanson, Groton
2012-13 David Krause, New Effington 2017-18 Kelli Helms, Aberdeen
2012-13 Lorin Larsen, Madison 2017-18 Terry Keller, Pierre
2012-13 Teresa Meland, Sisseton 2017-18 Chuck Kludt, Viborg
2012-13 Steve Ryan, Pierre 2017-18 Jason Lagge, Corsica
2013-14 Dave Beranek, Sioux Falls 2017-18 Todd Lamberty, Sioux Falls
2013-14 John Emmett, Aberdeen 2017-18 Steve Mayer, Vermillion
2013-14 Brad Kuhnert, Sioux Falls 2017-18 Troy Prohl, Beaver Creek, MN
2014-15 Gene Bjorklund, Volga 2017-18 David Rogers, Spearfish
2014-15 Vonda Bjorklund, Volga 2017-18 Kent Stenson, Rapid City
2014-15 David Dolan, Rapid City 2017-18 Dale Tjarks, Flandreau
2014-15 Steve Kjellsen, Watertown 2017-18 Cindy Trager, Sioux Falls
2014-15 Sandy Neugebauer, Mitchell 2017-18 Scott Witlock, Aberdeen
2014-15 Kent Plimpton, Lennox 2018-19 Chad Baumgarten, Lemmon
2014-15 Gregg Roach, Brookings 2018-19 James Benning, Estelline
2014-15 Jim Ruedebusch, Huron 2018-19 Richard Erickson II, Yankton
2014-15 Joe Schlimgen, Mitchell 2018-19 Mike King, Irene
2015-16 Kevin Bad Wound, Rapid City 2018-19 Mark Logan, Ethan
2015-16 Dave Bauer, Ipswich 2018-19 Don Oliver, Rapid City
2015-16 Dennis Becker, Sioux Falls 2018-19 David Schiefen, Yankton
2015-16 Jerry Beers, Brookings 2018-19 Patrick Snyder, Pierre