1999-00 Jim Bjerke, Clark 2015-16 Marc Lewis, Sioux Falls
1999-00 Gary Duffy, Oldham 2015-16 Mark Logan, Mitchell
1999-00 Bob Graff, Onida 2015-16 Chris Long, Garretson
1999-00 Lyle Johnson, Salem 2015-16 Jeff Lukens, Sioux Falls
1999-00 Colin Kapitan, Yankton 2015-16 Scott Mack, Brookings
1999-00 Randy Kludt, Winner 2015-16 Mitch Magnus, Brookings
1999-00 Dan Krier, Mitchell 2015-16 Kirk Mansheim, Brookings
1999-00 Lori Krier, Mitchell 2015-16 Steve Markley, Aberdeen
1999-00 Kelly Larson, Woonsocket 2015-16 Ed Marts, Winner
1999-00 Mary Lee, Sioux Falls 2015-16 Steve Mayer, Vermillion
1999-00 Tom McGough, Miller 2015-16 Franklin Maynard, Hot Springs
1999-00 Terry Nebelsick, Winner 2015-16 Charlie McGuigan, Pierre
1999-00 Roger Nelson, Brookings 2015-16 Dawn McInroy, Sioux Falls
1999-00 John Pudwill, Emery 2015-16 Robert McNabb, Rapid City
1999-00 Jim Ricketts, Sr., Sioux Falls 2015-16 Michael Mebius, Wessington Springs
1999-00 William Schoenfish, Menno 2015-16 Louis Mendoza, Eagle Butte
1999-00 Ellen Steever, Lennox 2015-16 Belinda Miller, Volga
1999-00 Gene Struck, Montrose 2015-16 Mike Miller, Flasher ND
1999-00 Randy Thomas, Faith 2015-16 Clyde Millslagle, Rapid City
1999-00 Buck Timmins, Mitchell 2015-16 Phil Moe, Sioux Falls
1999-00 Chuck Vail, Rapid City 2015-16 Clayton Moore, Mt Vernon
1999-00 Dale Weber, Salem 2015-16 Virginia Needham, Groton
1999-00 Harriett Wendt, Sioux Falls 2015-16 Kevin Nelson, Beresford
1999-00 Steve Withorne, Salem 2015-16 Jordan Opp, Redfield
2000-01 Dick Birath, Sioux Falls 2015-16 Tom Page, Brookings
2000-01 Dwight Clough, Scotland 2015-16 Travis Palmer, Worthing
2000-01 Curt Ehresmann, Watertown 2015-16 Darren Paulson, Rapid City
2000-01 Keith Kusler, Aberdeen 2015-16 Jeff Planteen, Watertown
2000-01 Bob Malloy, Parkston 2015-16 Mike Poppema, Sioux Falls
2000-01 Gene Struck, Montrose 2015-16 Bud Postma, Madison
2001-02 Thomas Butch, Aberdeen 2015-16 Troy Prohl, Beever Creek MN
2001-02 Scott Deutsch, Sisseton 2015-16 Dave Puthoff, Hartford
2001-02 Duane Donat, Aberdeen 2015-16 Anthony Randall, Hartford
2001-02 Gary Frankenstein, Huron 2015-16 Monte Robinson, Milbank
2001-02 Larry Jaske, Fort Pierre 2015-16 Richard Rockafellow, Phillip
2001-02 Bob Krietlow, Stickney 2015-16 David Rogers, Spearfish
2001-02 Ken Stephan, Tolstoy 2015-16 Brian Rook, Sioux Falls
2002-03 Gene Gillen, Hermosa 2015-16 Brock Rops, Lennox
2003-04 Jim Aberle, Lead 2015-16 Mac Rops, Sioux Falls
2003-04 Ace Boschee, Aberdeen 2015-16 Michael Ruth, Iroquois
2003-04 Robert Brewbaker, Box Elder 2015-16 Mark Ryken, Yankton
2003-04 Robert Fedt, Bryant 2015-16 TW Schalesky, Faith
2003-04 James Harvey, Rapid City 2015-16 Chad Schaunaman, Aberdeen
2003-04 David Schiefen, Pierre 2015-16 Steve Schoenfelder, Mitchell
2003-04 Marty Weismantel, Columbia 2015-16 Erin Schroeder, Redfield
2004-05 David Bareanek, Sioux Falls 2015-16 Steve Schroeder, Miller
2004-05 Darin Derg, Sioux Falls 2015-16 Bernie Schuurmans, Madison
2004-05 Partick Dockendorf, Corsica 2015-16 Paul Seville, Sioux Falls
2004-05 John Emmett, Aberdeen 2015-16 Steve Siegel, Sioux Falls
2004-05 Jim Fitzgerald, Yankton 2015-16 Cory Slykhuis, Tea
2004-05 Bill Gradoville, Rapid City 2015-16 Roger Smith, Yankton
2004-05 Don Greenfield, Doland 2015-16 Patrick Snyder, Pierre
2004-05 Wayne Hanson, Pollock 2015-16 Dale Solberg, Dell Rapids
2004-05 Terry Jastram, Sioux Falls 2015-16 Holly Solberg, Watertown
2004-05 Norman Lingle, Pierre 2015-16 Jennifer Soma, Brookings
2004-05 Sandy Neugebauer, Mitchell 2015-16 Todd Stark, Watertown
2004-05 Frank Pavich, Deadwood 2015-16 Larry Stevens, Rapid City
2004-05 Rose Pearce, Rapid City 2015-16 Hali Stredde, Sioux Falls
2005-06 Justin Ingalls, Sioux Falls 2015-16 Corey T. Jacobs, Rapid City
2005-06 Franklin Maynard, Hot Springs 2015-16 Dale Tjarks, Flandreau
2005-06 Darryl Moore, Arlington 2015-16 Justo Tobar, Belle Fourche
2005-06 Kent Plimpton, Lennox 2015-16 Bradley Tucker, Rapid City
2005-06 Laura Snow, Pierre 2015-16 Jeffrey Turning Heart, Eagle Butte
2005-06 Charles Tebben, Sioux Falls 2015-16 Darin Vetch, Onaka
2006-07 Lawrence Namminga, Springfield 2015-16 Janelle Vis, Brandon
2006-07 Rickey Starks, Sioux Falls 2015-16 Greg Warren, Herrick
2006-07 Tom Wheaton, Spearfish 2015-16 Brian Weber, Bridgewater
2006-07 Mike Wieseler, Tyndall 2015-16 Tom Weidenbach, Sioux Falls
2006-07 Brian Young, Wentworth 2015-16 Harry Weller, Kadoka
2006-07 Louis Young, Fort Pierre 2015-16 Mark Wendelgass, Huron
2007-08 Steve Kjellsen, Watertown 2015-16 Jason Wenzel, Wessington Springs
2009-10 Jereamie Eimers, Tea 2015-16 Brian Whetham, Garretson
2009-10 Timothy Nighbert, Piedmont 2015-16 Brad Wilkins, Salem
2010-11 Bret Distel, Box Elder 2015-16 Scott Witlock, Aberdeen
2010-11 Doug Freidel, Corsic 2015-16 Royce Wuertzer, Rapid City
2010-11 Don Oliver, Rapid City 2016-17 Bev Ball, Murdo
2011-12 Dean Pierson, Brandon 2016-17 Scott Bartholomew, Sisseton
2011-12 Beth Schutt, Estelline 2016-17 Corey Baruth, Alpena
2012-13 Eric Wilmarth, Kadoka 2016-17 Steve Connell, Sioux Falls
2013-14 Timothy Holler, Fort Pierre 2016-17 Brandon Cruse, Rapid City
2013-14 Klint Kenney, Huron 2016-17 Andy Deinert, Mitchell
2013-14 Lisa Schroder, Alexandria 2016-17 Scott Donnelly, Rapid City
2013-14 Steve Siegel, Sioux Falls 2016-17 Roxane Dyk, Platte
2014-15 Nick Huntimer, Madison 2016-17 Craig Falor, Madison
2014-15 Connie Knecht, Sisseton 2016-17 Sharon Freier-Ferry, Pierre
2014-15 Brian Kringen, Aberdeen 2016-17 Nick Gottlob, Spearfish
2014-15 Shavonne Mitchell, Pierre 2016-17 Gene Hanssen, Emery
2015-16 Terry Adelman, Rapid City 2016-17 Dennis Hosman, Dell Rapids
2015-16 Landon Arnold, Mitchell 2016-17 Tami Hosman, Dell Rapids
2015-16 Allan Bahm, Flasher ND 2016-17 Rich Hurley, Rapid City
2015-16 Richard Beasley, Rapid City 2016-17 Roger A. Jagim, Rapid City
2015-16 James Benning, Estelline 2016-17 Doyle Johnson, Hartford
2015-16 Dave Beste, Brookings 2016-17 Kelly Johnson, Watertown
2015-16 Dale Beukelman, Sioux Falls 2016-17 Charles Jones, Jr., Mitchell
2015-16 Brad Bomhoff, Sioux Falls 2016-17 Angie Kinsley, Murdo
2015-16 Terry Bong, Sioux Falls 2016-17 Jay Kusler, Aberdeen
2015-16 Eric Booth, Pierre 2016-17 Todd Larson, Yankton
2015-16 Scott Boyens, Siou x Falls 2016-17 Scott Laundreaux, Eagle Butte
2015-16 Mike Buchanan, Spingview 2016-17 Jason McGough, Rapid City
2015-16 Bret Buck, Bryant 2016-17 Dean Moncur, Sturgis
2015-16 Greg Cantine, Milbank 2016-17 Derek Ohme, Sioux Falls
2015-16 Kevin Cantine, Milbank 2016-17 Levi Pearson, Watertown
2015-16 Tim Casper, Lake Preston 2016-17 Jerry Pollard, Yankton
2015-16 John Cersosimo, Mitchell 2016-17 Greg Schumacher, Rapid City
2015-16 Jenny Christian, Brandon 2016-17 Jason Selchert, Gayville
2015-16 Matt Clark, Huron 2016-17 Brian Sieh, Winner
2015-16 Lyle Claussen, Beatice NE 2016-17 Clark Slykhuis, Mitchell
2015-16 Bernie Clemens, Rapid City 2016-17 Carla Snedeker, Mitchell
2015-16 Barry Coacher, Sturgis 2016-17 Chad Uhrig, Pierre
2015-16 Bill Coacher, Sturgis 2016-17 Mark Ulrich, Hoven
2015-16 Brad Coleman, Sioux Falls 2016-17 Joseph Vavruska, Tabor
2015-16 Roger Colestock, Groton 2016-17 Carrie Wieman, Madison
2015-16 Michael Dahl, Clear Lake 2016-17 Jeremy Wright, Corsica
2015-16 Gregg DeSpiegler, Watertown 2017-18 Kenny Armstrong, Piedmont
2015-16 Patrick Deutsch, Jr., Sisseton 2017-18 Laura K. Armstrong, Rapid City
2015-16 Chuck Donnelly, Elk Point 2017-18 Don Cassels, Clear Lake
2015-16 Brian Duxbury, Pierre 2017-18 Graydon Dailey, Spearfish
2015-16 Tom Eggers, Sioux Falls 2017-18 Dan Forsstrom, Sioux Falls
2015-16 David Eich, Sioux Falls 2017-18 Paul Foust, Watertown
2015-16 Jeramie Eimers, Tea 2017-18 Ervin Gebhart, Elkton
2015-16 Hilaree Emmons, McLaughlin 2017-18 Doug Gurney, Yankton
2015-16 Rich Erickson II, Yankton 2017-18 Troy Hansen, Dell Rapids
2015-16 Ed Fiegen, Madison 2017-18 Thomas Hauglid, Lyons
2015-16 Lance Fischer, Sioux Falls 2017-18 Eric Heath, Sisseton
2015-16 Rod Fortin, Tea 2017-18 John Kirchner, Lennox
2015-16 Chip Franke, Rapid City 2017-18 Patrick Krause, Groton
2015-16 Jeff Friman, Tripp 2017-18 Travis Kurth, Groton
2015-16 Lance Fuegen, Rapid City 2017-18 Tana Langdeaux, Wagner
2015-16 Scott Gangle, Lake City 2017-18 Luke Langner, Sioux Falls
2015-16 Beau Garcia, Sturgis 2017-18 David T. Leftwich, Pine Ridge
2015-16 Jon Garrow, Sioux Falls 2017-18 Tom Long, Sioux Falls
2015-16 Brian Gerry, Sioux Falls 2017-18 Patrick McKenna, Belle Fourche
2015-16 Douglas Gingles, Brandon 2017-18 Mike Mudder, Tyndall
2015-16 Joseph Giovannettone, Watertown 2017-18 Marc Murren, Sioux Falls
2015-16 Chad Gordon, Yankton 2017-18 Todd Palmer, Chamberlain
2015-16 Jeremy Grady, Salem 2017-18 Monica Pelton, Aberdeen
2015-16 TJ Gusso, Spearfish 2017-18 Ross Peterson, Chester
2015-16 Ryan Hageman, Lake Preston 2017-18 Kelly Pfeifer, Mitchell
2015-16 Kelli Hanson, Groton 2017-18 Gary Pigney, Yankton
2015-16 Dean Haxton, Belle Fourche 2017-18 Paul Rozell, Aberdeen
2015-16 Kelsi Heer, Britton 2017-18 Doug Ruesink, Castlewood
2015-16 Kurt Heeren, Rapid City 2017-18 Lorraine Salonen, Gregory
2015-16 Dennis Heinz, Huron 2017-18 Eric Sander, Bison
2015-16 Kelli Helms, Aberdeen 2017-18 Paul Schmig, South Shore
2015-16 Matt Hieb, Sioux Falls 2017-18 Stephanie Sinclair, Sioux Falls
2015-16 Steve Hilton, Piedmont 2017-18 Jesse Stricherz, Spearfish
2015-16 Greg Hunhoff, Sioux Falls 2017-18 Greg Stroh, Redfield
2015-16 Gerry Hunter, Miller 2017-18 Terry Sudrla, Sioux City
2015-16 Dana Iverson, Harrisburg 2017-18 Doug Weber, Bridgewater
2015-16 Scott Jacobson, Rapid City 2017-18 John Weber, Rapid City
2015-16 Scott Jansen, Sioux Falls 2018-19 Bruce Abels, Sioux Falls
2015-16 Don Johnson, Harrisburg 2018-19 Laurie Adkins, Deadwood
2015-16 Doyle Johnson, Hartford 2018-19 Robert Arend, Sioux Falls
2015-16 Tanner Jondahl, Aberdeen 2018-19 Vernon Bogue, Aberdeen
2015-16 Scott Katus, Watauga 2018-19 Lynne Calmus, Howard
2015-16 Terry Keller, Pierre 2018-19 Laurie Durr, Rapid City
2015-16 Josh Kemp, Stickney 2018-19 Todd Dvoracek, Yankton
2015-16 Mike King, Irene 2018-19 Dan Gettert, Rapid City
2015-16 Mike Kirkeby, Rapid City 2018-19 Alex Hamann, Lead
2015-16 Stephanie Kjetland, Wessington 2018-19 Roger Hansen, Centerville
2015-16 Chuck Kludt, Viborg 2018-19 Tara Johanneson, Tea
2015-16 Jason Kono, Harrisburg 2018-19 Al Koppinger, Spearfish
2015-16 Teresa Kramer, Garretson 2018-19 Timberly Lunde, Watertown
2015-16 David Krause, New Effington 2018-19 Cheri Martian, Trail City
2015-16 Bret LaCroix, Sioux Falls 2018-19 Joseph (Darin) Martyna, Sioux Falls
2015-16 Jason Lagge, Corsica 2018-19 Dwight Renshaw, Mitchell
2015-16 Beth Leber, Colome 2018-19 Jon Reuvers, Vermillion
2015-16 George Lee, Rapid City 2018-19 Ryan Thim, Tea
2015-16 Gordon Lee, Clear Lake 2018-19 Rebecca Uhrig, Pierre